Kontakt oss

Presto Brannteknikk AS

Østre Aker vei 207, 0975 Oslo
Tel: 23 37 04 20.

E-mail:
support@presto.no
ordre@presto.no

www.presto.no

Roar Leithe
roar@presto.no
+47 909 60 845

Gunnar Løkkeberg
gunnar@presto.no
+47 995 14 830

Per-Otto Fragaat
per-otto@presto.no
 +47 934 23 876

Kenneth Fragaat
kenneth@presto.no
+47 920 25 479

Eirik Olsen
eirik@presto.no
+47 481 77 317

Kjersti Lund
kjersti@presto.no
+47 458 33 849

Tom Roger Mathisen
tom@presto.no
+47 458 34 457

Kontakt oss

    Bedrift / organisasjon*

    Navn*

    E-post*

    Telefon*

    Ort*

    Emne*

    Din melding

    * Obligatoriske felt

    Genom att använda formuläret godkänner du att vi hanterar dina uppgifter enligt vår integritetspolicy. Vill du inte använda formuläret hittar du istället våra kontaktuppgifter här.